Kaubamärgi kasutamine Teie RVM-automaadil RVM Systems-i abil.

All images © Copyright RVM Systems or partners - Kõik õigused kaitstud

Kaubamärgi kasutamine

RVM Systems suudab varustada Teie "Reverse Vending Machine" ehk RVM-automaati Teie poolt tellitud kaubamärgi kujundiga. Kui oleme Teie kunstilahenduse kätte saanud, saame Teie seadme enne tarnimist kujundada ning Teie tellitud kaubamärgiga süsteemi kiiresti ja tõhusalt installida.

Meie graafilise disaini meeskond töötab koos Teiega logo kujundi loomiseks. Alternatiivina, kui soovite esitada oma kujundusfaile, pakub meie graafilise disaini meeskond malle, mis võimaldavad kujundada Teie tellitud kaubamärgiga RVM-süsteemi.

Kaubamärgi graafika Teie RVM-süsteemi jaoks

RVM Systems kasutab tellimusel graafilise installatsiooni meetodit "Folio", mille abil kinnitatakse kujundid klaaspaneeli taha. Klaasiga kaitstud graafika kestab aastaid, kuna klaasi on lihtne puhtaks pühkida.

Graafika on kaitstud vandalismi, vedelikulekete ja graafilise tindi lekete eest, kuna kujundid on karastatud klaasist paneeli taga.

RVM-automaatide graafiline kujundus

Ettevõtte RVM Systems kogenud graafilise disaini meeskond aitab Teil otsustada, millist tüüpi graafika teie projekti jaoks kõige paremini sobib! Kohandatud graafika eristab ja tõstab esile Teie brändi, tooteid ja teenuseid.

Võtke ettevõttega RVM Systems ühendust juba täna või külastage parem meie müügisalongi Broxburnis, Edinburghi lennujaama lähedal.

Kaubamärgi kujunduse näited

TOP